Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İsmet Özgür Turgut kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İsmet Özgür Turgut kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İsmet Özgür Turgut kimdir?, Dr. İsmet Özgür Turgut Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İsmet Özgür Turgut yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Muğla ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İsmet Özgür Turgut hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İsmet Özgür Turgut yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmet Özgür Turgut Kimdir?

Dr. İsmet Özgür Turgut, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmet Özgür Turgut, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İsmet Özgür Turgut kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Turgut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İsmet Özgür Turgut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İsmet Özgür Turgut bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İsmet Özgür Turgut hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İsmet Özgür Turgut Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İsmet Özgür Turgut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmet Özgür Turgut muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İsmet Özgür Turgut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Turgut ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İsmet Özgür Turgut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Turgut hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İsmet Özgür Turgut İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İsmet Özgür Turgut Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İsmet Özgür Turgut Diploma Aldığı Kurum

Dr. İsmet Özgür Turgut Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İsmet Özgür Turgut Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İsmet Özgür Turgut Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İsmet Özgür Turgut instagram: Eklenmedi

Dr. İsmet Özgür Turgut Facebook: Eklenmedi

Dr. İsmet Özgür Turgut Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İsmet Özgür Turgut Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın