Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İlke Poturnak kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İlke Poturnak kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İlke Poturnak kimdir?, Dr. İlke Poturnak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İlke Poturnak yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İlke Poturnak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İlke Poturnak yorumlarını da bulabilirsiniz.

İlke Poturnak Kimdir?

Dr. İlke Poturnak, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İlke Poturnak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İlke Poturnak kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Poturnak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İlke Poturnak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İlke Poturnak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İlke Poturnak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İlke Poturnak Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İlke Poturnak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlke Poturnak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İlke Poturnak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Poturnak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İlke Poturnak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Poturnak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İlke Poturnak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İlke Poturnak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İlke Poturnak Diploma Aldığı Kurum

Dr. İlke Poturnak Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İlke Poturnak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İlke Poturnak Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İlke Poturnak instagram: Eklenmedi

Dr. İlke Poturnak Facebook: Eklenmedi

Dr. İlke Poturnak Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İlke Poturnak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın