Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Gamze Ertaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gamze Ertaş kimdir?, Dr. Gamze Ertaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gamze Ertaş yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gamze Ertaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gamze Ertaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gamze Ertaş Kimdir?

Dr. Gamze Ertaş, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Gamze Ertaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gamze Ertaş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Ertaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gamze Ertaş için nasıl randevu alabilirim?

Dr. G Ertaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gamze Ertaş ile anlaşmalı?

Gamze Ertaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Gamze Ertaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gamze Ertaş Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gamze Ertaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gamze Ertaş Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Gamze Ertaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gamze Ertaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gamze Ertaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Ertaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gamze Ertaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Ertaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gamze Ertaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gamze Ertaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gamze Ertaş Diploma Aldığı Kurum

Dr. Gamze Ertaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gamze Ertaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gamze Ertaş Doktorun Muayenehane Adresi:

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul 
Samsun

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Dr. Gamze Ertaş instagram: Eklenmedi

Dr. Gamze Ertaş Facebook: Eklenmedi

Dr. Gamze Ertaş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gamze Ertaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu