Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Cemil Önder kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Cemil Önder kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Cemil Önder kimdir?, Dr. Cemil Önder Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Cemil Önder yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Cemil Önder hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Cemil Önder yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cemil Önder Kimdir?

Dr. Cemil Önder, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Cemil Önder, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Cemil Önder kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Önder ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Cemil Önder nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cemil Önder bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Cemil Önder hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Cemil Önder Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Cemil Önder için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cemil Önder muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Cemil Önder hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Önder ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Cemil Önder hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Önder hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Cemil Önder İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Cemil Önder Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Cemil Önder Diploma Aldığı Kurum

Dr. Cemil Önder Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Cemil Önder Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Cemil Önder Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Cemil Önder instagram: Eklenmedi

Dr. Cemil Önder Facebook: Eklenmedi

Dr. Cemil Önder Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Cemil Önder Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın