Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Buket Şengel Ertürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Buket Şengel Ertürk kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Buket Şengel Ertürk kimdir?, Dr. Buket Şengel Ertürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Buket Şengel Ertürk yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Buket Şengel Ertürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Buket Şengel Ertürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Buket Şengel Ertürk Kimdir?

Dr. Buket Şengel Ertürk, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Buket Şengel Ertürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Buket Şengel Ertürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Ertürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Buket Şengel Ertürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Buket Şengel Ertürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Buket Şengel Ertürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Buket Şengel Ertürk Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Buket Şengel Ertürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Buket Şengel Ertürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Buket Şengel Ertürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Ertürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Buket Şengel Ertürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Ertürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Buket Şengel Ertürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Buket Şengel Ertürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Buket Şengel Ertürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Buket Şengel Ertürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Buket Şengel Ertürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Buket Şengel Ertürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Buket Şengel Ertürk instagram: Eklenmedi

Dr. Buket Şengel Ertürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Buket Şengel Ertürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Buket Şengel Ertürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın