Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Ayşe Sürücü kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayşe Sürücü kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Ayşe Sürücü kimdir?, Dr. Ayşe Sürücü Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayşe Sürücü yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayşe Sürücü hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayşe Sürücü yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayşe Sürücü Kimdir?

Dr. Ayşe Sürücü, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Sürücü, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayşe Sürücü kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Sürücü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayşe Sürücü için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Sürücü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayşe Sürücü ile anlaşmalı?

Ayşe Sürücü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ayşe Sürücü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayşe Sürücü İstanbul Haseki Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayşe Sürücü hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayşe Sürücü Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Ayşe Sürücü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Sürücü muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayşe Sürücü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Sürücü ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayşe Sürücü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Sürücü hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayşe Sürücü İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayşe Sürücü Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayşe Sürücü Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.11.1998)

Dr. Ayşe Sürücü Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayşe Sürücü Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayşe Sürücü Doktorun Muayenehane Adresi:

Haseki Sultan, Haseki Eğitim ve Araştırma Hst., 34096 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Haseki Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Dr. Ayşe Sürücü instagram: Eklenmedi

Dr. Ayşe Sürücü Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayşe Sürücü Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayşe Sürücü Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın