Dr. Atamer Birgi kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Atamer Birgi kimdir?, Dr. Atamer Birgi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Atamer Birgi yorumları, Aile Hekimliği – Artvin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Atamer Birgi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Atamer Birgi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Atamer Birgi Kimdir?

Dr. Atamer Birgi, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Atamer Birgi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Atamer Birgi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Birgi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Atamer Birgi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Atamer Birgi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Atamer Birgi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Atamer Birgi Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Atamer Birgi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Atamer Birgi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Atamer Birgi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Birgi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Atamer Birgi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Birgi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Atamer Birgi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Atamer Birgi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Atamer Birgi Diploma Aldığı Kurum

Dr. Atamer Birgi Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Atamer Birgi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Atamer Birgi Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Atamer Birgi instagram: Eklenmedi

Dr. Atamer Birgi Facebook: Eklenmedi

Dr. Atamer Birgi Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Atamer Birgi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene